CMR06F222GODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR06F222GODR
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR06F222GODR Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 2200 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 500 V Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Capacitance - nF: 2.2 nF Capacitance - uF: 0.0022 uF Series: CMR06